Pudełka szufladkowe

Stylowa forma prezentacji, która w prosty i elegancki sposób pozwala wyeksponować produkty i zachęcić klientów do ich zakupu.

Pudełka wysuwane (szuflada)

Coraz więcej firm zaczyna zwracać uwagę na prezentację swoich produktów, gdyż odpowiednie wyeksponowanie na półkach sklepowych może mieć bardzo duży wpływ na sprzedaż. Jednym ze sposobów na wyróżnienie się na rynku i przyciągnięcie uwagi klientów jest wykorzystanie opakowań szufladowych.

Poza praktycznym zastosowaniem, jakim jest przechowywanie, szufladowe opakowania mogą służyć jako stylowa forma prezentacji. W prosty i elegancki sposób można wyeksponować swoje produkty i zachęcić klientów do ich zakupu. Z pewnością docenią taki gest, a także będą mieli pozytywne wrażenia związane z firmą, która dba o wizerunek oraz stosuje pudełka wielokrotnego użytku. Zobacz realizacje
pudelko-szufladkowe.jpg

Eleganckie opakowania szufladkowe

Nowoczesna oferta pudełek szufladkowych – innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań, które nadadzą Twoim produktom wyjątkowy charakter. Nasze pudełka wysuwane to idealne połączenie estetyki i praktyczności, gwarantujące nie tylko bezpieczne przechowywanie, ale również atrakcyjne zaprezentowanie produktów.

Oferujemy różnorodne rozmiary i konfiguracje pudełek, dostosowane do specyfiki Twoich artykułów. Mechanizm szufladowy zapewnia wygodę użytkowania, jednocześnie chroniąc zawartość przed uszkodzeniem. Solidne wykonanie z najwyższej jakości materiałów gwarantuje trwałość i zadowolenie klientów.

Skorzystaj z konkurencyjnych cen i elastyczności w realizacji zamówień, by spełnić wszelkie oczekiwania. Inwestując w pudełka szufladkowe, inwestujesz w profesjonalne i nowoczesne rozwiązania opakowaniowe. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły współpracy i podkreślić wyjątkowość Twoich produktów!
i1.pngPraktyczne dodatki Zwiększ funkcjonalność pudełka, wyposażając je
w różnego rodzaju akcesoria: rączkę, zamknięcie na magnes
lub wstążkę, wkładkę z tektury lub gąbki i wiele innych.
i2.pngUszlachetnienia Wyróżnij się na tle innych produktów i nadaj swoim pudełkom
wyjątkowy charakter. Uszlachetnienia w postaci hot-stampingu, złocenia
czy folii zamienią każde opakowanie w produkt premium.
i3.pngGwarancja jakości Do produkcji pudełek wykorzystujemy surowce
najwyższej jakości. Nowoczesna linia produkcyjna zapewnia
wysoką powtarzalność produktów oraz szybką realizację zleceń.
i4.pngBezpłatna wycena Uzyskaj natychmiastową bezpłatną wycenę dowolnego projektu
opakowania, niezależnie od jego złożoności. Wypełnij krótki formularz,
a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą.
Tylko 3 kroki do rozpoczęcia produkcji
1
Rodzaj pudełka Wybierz rodzaj pudełka i zdecyduj, czy chcesz, aby było zamykane, wysuwane, czy może składało się z dna i wieka?
2
Przygotowanie grafiki Prześlij nam projekt nadruku swojego opakowania. Jeśli go nie posiadasz, zaprojektujemy pudełko zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
3
Wybór dodatków Dobierz akcesoria w postaci różnego rodzaju zamknięcia, uchwytów, wkładek czy uszlachetnień. Nadaj swoim opakowaniom niepowtarzalny wygląd!
Poproś o wycenę
  1. Krajkowo 16a
    09-210 Drobin
    Poland
  2. +48 504 265 292+48 883 90 90 93
  3. bejoy@bejoy.pl
© BeJoy. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk