Loader logo

OFERTA

Tworzenie opakowań nie od dziś jest pasją naszej marki. Staramy się tworzyć je z oryginalnością oraz szczególnym wyrafinowaniem. Doskonałym przykładem naszego kunsztu okazują się być opakowania z szufladą wraz z własnym nadrukiem zleconym przez Klienta.

Sprawdzą się do różnego rodzaju zastosowań. W pierwszej kolejności będzie stanowić idealne opakowanie dla danego produktu. Klient z pewnością będzie wolał otrzymać zakupioną rzecz - w pięknym opakowaniu z wysuwaną szufladką, aniżeli w niczym wyróżniającym się pudle. Prawdopodobnie będą stanowić ważny element marketingu w każdym sklepie. Bez znaczenia czy dokonujemy sprzedaży poprzez stronę internetową czy w fizycznym budynku - kupujący z pewnością chętniej będą do wracać, jeżeli otrzymają produkt w pięknym i praktycznym pudełku.

Opakowanie z szufladą może również okazać się idealne do podarowania prezentu. W wielu sytuacjach zastawiamy się, czy dany podarek okleić papierem ozdobnym lub kupić typowe pudełko na prezent. Opakowania z szufladami okażą się w tym przypadku innowacyjnym rozwiązaniem - które z pewnością doceni bliska nam osoba.

Pamiętajmy, że żywotność typowych opakowań nie jest zbyt długa. Zazwyczaj po rozpakowaniu danego przedmiotu - pudełka lądują w koszu. Inaczej jest w przypadku naszych produktów. Opakowanie z szufladą najczęściej zostaje z daną osobą na dłużej. Jest to spowodowane właściwościami funkcjonalnymi takiego pudełka.

Dlaczego więc nie wykorzystać tego w promocji marki? Produkcja opakowań to również nadruk zlecony przez Klienta. Znajdujące się na pudełku logotypy, nazwa firmy lub hasło reklamowe - będzie stale przypominać danej osobie o marce, tym samym sympatyzować daną osobę z ofertą. Produkcja może odbywać się z dowolnymi nadrukami - wszystko będzie zależne wyłącznie od wyobraźni Klienta.

Studio Be Joy - pakPOS pragnie dostarczać kreatywne pudełka reklamowe nie tylko wraz z wykonaniem cechującym się wysoką klasą. Nasza oferta to również gwarancja najlepszej ceny usługi - czyniąc nas tym samym idealnym partnerem biznesowym.

Opakowanie z szufladą, wymiary w mm:
SZL 1,5/01/1 294/165/49
SZL 2,0/02/1 205/205/52
SZL 1,5/03/2 295/247/95