Loader logo

Opakowania na płyty CD

Opakowanie na płyty CD

Nie od dziś wiadomo, że opakowanie jest integralną częścią produktu. Zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy zalewa nas ogrom różnych bodźców, często skupiamy się na informacjach powierzchownych w ocenie rzeczy i zjawisk. Nie inaczej jest w przypadku produktów na sprzedaż. Ich mnogość sprawia, że wielokrotnie zmuszeni jesteśmy na decyzję w oparciu o wybiórczą selekcję. Uwzględniamy w swym wyborze nie tylko ceny, ale i jakość produktów, którą oceniamy często w odniesieniu do ich wyglądu zewnętrznego.

Ta sama zasada sprawdza się także, gdy mamy na myśli opakowania na CD. Przykładowo, okładka płyty danego zespołu muzycznego będzie jego wizytówką i pozwoli wyróżnić się spośród setek innych płyt na półkach sklepowych. To profesjonalnie wykonana okładka zachęci nas do kupienia konkretnie tego, a nie innego kursu językowego, bo będzie stanowiła w naszym założeniu odzwierciedlenie jakości lekcji zamieszczonych na dyskach.

Nie jest jednak łatwo wyróżnić się pośród setek innych płyt, których produkcja jest bardzo powszechna. W tej sytuacji nasze studio Be Joy przychodzi z pomocą. Jako doświadczony zespół w zakresie publikacji reklamowych, z wnikliwością i marketingową intuicją podejmiemy się takich zadań jak stworzenie odpowiedniego opakowania na CD i jego druk. Zaczynamy od zbadania potrzeb i oczekiwań klientów, tak aby stworzyć opakowanie, które trafi w ich gust. Przy okazji dbamy o to, by opakowanie było solidnie wykonane i wytrzymałe. Jesteśmy bardzo elastyczni - tworzymy rzeczy, które są zarówno ekskluzywne, jak i mają zasięg masowy. Za każdym naszym projektem kryje się konkretny pomysł i strategia jego realizacji. Sięgamy po najnowsze technologie i korzystamy ze sprzętu najwyższej klasy. A wszystko po to, by stworzone przez nas opakowania przyciągały wzrok i uwagę. Równocześnie stawiamy na atrakcyjne dla naszych usługobiorców ceny.

Produkcja opakowań to od lat nasza pasja. Z przyjemnością podejmiemy się nowych wyzwań w zakresie zaprojektowania odpowiedniego opakowania na CD, a jego druk cechować się będzie najlepszą jakością i kolorystyką.

Opakowania na CD:
CLL 01 142/125/33 clamshell
OCL 01 125/125/14 okładka CD lita