Loader logo

DRUK WIZYTÓWEK

Wizytówka kaszerowana Jeżeli sukces danego przedsiębiorstwa jest zależny od detali to z pewnością stosowanie jednego drobiazgu jest tego potwierdzeniem. Tym szczegółem będą wizytówki. Drobne, poręczne, ale w jasny sposób przekazujący wszystkie najważniejsze dane o przedsiębiorstwie lub osobie prywatnej. Z pewnością jest pokładany w nich ogromny potencjał, który odpowiednio wykorzystany - będzie gwarancją sukcesu.

Studio Be Joy - pakPOS oferuje druk wizytówek wysokiej jakości. Możliwe to będzie za sprawą stosowania technologi druku offsetowego, ale również bogatego doświadczenia marki w produkcji materiałów reklamowych oraz ich projektowaniu. Klient zyskuje nie tylko produkty wysokiej jakości, ale otrzymując również gwarancję wysoce przystępnej ceny.

Wcześniej wspomniana metoda druku offsetowego umożliwia wykonanie sporej ilości pożądanego produktu w krótkim czasie oraz przy wykorzystaniu małej ilości materiałów eksploatacyjnych. Nadaje się to świetnie do druku plakatów, ulotek, notesów, czy właśnie wizytówek. Drukarnia offsetowa umożliwi wykonanie wizytówek w szybkim tempie, zachowując przy tym w dalszym ciągu wysokie standardy jakości.

Od naszych potrzeb zależy, jak wiele informacji będziemy chcieli umieścić na wydrukach. W zależności od tego, zdecydujmy się na jednostronne lub dwustronne wizytówki. Obowiązkowo należy na nich umieścić nazwę przedsiębiorstwa lub nasze imię i nazwisko (jeżeli potrzebujemy wizytówki jako osoba prywatna). Ponadto należy umieścić na niej wszelkie dane kontaktowe: numer telefonu, e-mail, czy stronę internetową. Oprócz adresu online podajmy również dane odnośnie tego, gdzie znajduje się fizyczna siedziba naszej firmy lub biuro.

Jeżeli zarządzamy dużą firmą, warto na wizytówce umieścić dane kontaktowe do dwóch lub trzech osób. Równie mile widziane będzie logo naszej firmy oraz zakres usług wykonywanych przez nas. Na drugiej stronie wizytówki (w przypadku, gdy zdecydowaliśmy się na druk dwustronny) możemy umieścić hasło reklamowe lub zdjęcie siedziby przedsiębiorstwa. Jednak świetnym pomysłem będzie również umieszczenie na drugiej stronie obecnego kalendarza, linijki, czy wszelkich innych pomocnych treści.

Trendem są również minimalistyczne wizytówki, na których umieszczamy jedynie nazwę naszej firmy oraz logo. Jednakże należy wtedy zadbać o to, aby strona internetowa naszej firmy była łatwa do odnalezienia po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy marki.

Studio Be Joy - pakPOS wykonuje druk wizytówek z należytą starannością. Mając na uwadze, że to od nich w dużym stopniu zależeć będzie sukces Klienta - drukarnia zadba o wysokie zadowolenie w czasie otwierania pudełka z gotowymi wizytówkami.