Loader logo

O FIRMIE

Studio Be Joy - reklama poligraficzna
 

Divider

Jako studio Be Joy – pakPOS już od wielu lat zajmujemy się przygotowaniem profesjonalnych publikacji reklamowych. Drugim aspektem naszej działalności jest również produkcja funkcjonalnych i niezwykle estetycznych opakowań, które doskonale prezentują się na pułkach sklepowych, budząc szczere zaciekawienie potencjalnych klientów. Nasza wszechstronna wiedza i bogate doświadczenie sprawiają, że jesteśmy w stanie skutecznie wesprzeć działania marketingowe naszych klientów. Komponujemy wysoce spersonalizowane materiały reklamowe, które doskonale wpisują się w potrzeby konkretnej firmy oraz uwzględniają szeroki kontekst branży, w jakiej ona działa.

Nasza drukarnia doskonale zdaje sobie sprawę z walorów owocnych relacji biznesowych, które skutkują rozszerzeniem unikalnego zasobu naszych umiejętności. Z tego właśnie powodu jesteśmy zaangażowani w regularną współpracę z działami graficznymi oraz produkcyjnymi reprezentującymi między innymi sektor kosmetyczny, odzieżowy, elektroniczny, chemiczny, spożywczy, alkoholowy.

 

Materiały reklamowe

 

Nasza reklama poligraficzna wyróżnia się nietuzinkową jakością oraz taktownym przekazem. Co istotne z punktu widzenia budżetu klienta, nienaganna jakość prezentowanego materiału marketingowego idzie w parze z dogodną ceną. Oczywiście nasze materiały reklamowe nie ograniczają się tylko do najpopularniejszego działu, jakim jest reklama poligraficzna. Portfolio naszych wyrobów obejmuje również opakowania ekskluzywne, wielkoseryjne produkcje masowe oraz prototypy wraz z kompleksowym zakresem uszlachetnień.

 

Nasza drukarnia dysponuje parkiem maszynowym, który jest stale rozszerzany stosownie do aktualnych oczekiwań naszych klientów. Doświadczeni specjaliści odpowiadający za introligatornię manualną nieustannie pogłębiają swoją wiedzę oraz doskonalą praktyczne umiejętności, uwzględniając aktualnie panujące trendy rynku reklamowego.

Proces wykonania powierzonego nam zlecenia składa się z trzech etapów – pomysłu, projektu orz realizacji. Wspomniana gradacja prac nad konkretnym projektem pozwala wspólnie z klientem wypracować optymalne rozwiązanie, konfrontując nasze idee z uwagami oraz wymogami budżetowymi zleceniodawcy.

Aby mogli Państwo uzyskać dokładniejszy wgląd w efekty naszej pracy, zachęcamy do przeglądnięcia naszego dotychczasowego portfolio. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, angażując nasze najgłębsze pokłady pasji, kreatywności oraz umiejętności.

Taka postawa ugruntowuje klientów w przekonaniu, że warto nam zaufać.

 

Zapraszamy Państwa do bliższej współpracy.

 

JAK DZIAŁAMY

PROCES

Divider
.01

POMYSŁ

Najpierw wsłuchujemy się w oczekiwania Klienta i ew sugerujemy pewne rozwiązania.

.02

PROJEKT

Po akceptacji kosztów przygotowujemy projekt. Ten etap to także konsultacje. Prototypy oraz prace graficzne są dodatkowo płatne.

.03

REALIZACJA

Po akceptacji projektu przystępujemy do końcowej realizacji zlecenia. Ten etap to produkcja i ustalone terminy wysyłek produktów.